Dobrowolna wpłata

Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki

Transmisję meczu sparingowego z Sokołem Aleksandrów Łódzki obejrzycie bezpłatnie tylko w kanale WidzewTV! Zachęcamy jednak do dobrowolnego wsparcia dalszego rozwoju klubowej telewizji. 

Setki zrealizowanych transmisji, kulisy, wywiady, filmy dokumentalne, materiały z życia klubu - WidzewTV jest dla Was i dzięki Wam! Chcemy nadal dostarczać Wam najwyższej jakości materiały, dlatego przy okazji najbliższej transmisji możecie wpłacić dobrowolną kwotę, która pomoże tworzyć klubową telewizję Widzewa Łódź! Dziękujemy za wsparcie!

Informacja

Oficjalnym nadawcą Fortuna I Ligi jest telewizja Polsat. Widzew Łódź SA nie prowadzi transmisji na żywo z meczów Fortuna I Ligi w sezonie 2020/2021. 

Transmisja Live

Zaloguj się aby uzyskać dostęp

Uwagi do transmisji

Uwagi do transmisji można przesyłać na adres transmisje@widzew.com. Jeżeli chcesz zgłosić problemy z działaniem transmisji na Twoim urządzeniu bardzo prosimy o podanie informacji jakiej przeglądarki internetowej używasz oraz załączenie wyniku pomiaru prędkości internetu z serwisu Speedtest (aby dokonać pomiaru wejdź na tą stronę: http://beta.speedtest.net/pl i naciśnij przycisk START. Po zakończeniu pomiaru skopiuj link strony z wynikiem i wyślij go do nas).